Ploter Sillhouette dla Bez Przesady!

Ploter Sillhouette dla Bez Przesady!

  Design    Cała Polska
0%
0
z potrzebnych 1 850 zł = 0% celu
0 wpłat

Zakończono sukcesem
Typ: Crowdfunding
Model: Bierzesz ile zbierzesz
Dnia 08.03.2020 projekt zakończył się sukcesem, gdyż uzyskał pełne finansowanie.
Jeśli wspierałeś kampanię - możesz ją ocenić!
Udostępnianie to też wspieranie:
Obserwuj (1)
  • Projekt
  • Aktualizacje
  • Wspierający
  • Społeczność

Wstęp

Wychodzę z moim pomysłem do szerszej grupy odbiorców. Do tej pory tworzyłam karty okolicznościowe dla najbliższych i znajomych, ale teraz chciałabym, żeby z ich uroku mogli też skorzystać inni :) 
Każdą kartę i zaproszenie robię od A do Z, ręcznie, samodzielnie i dlatego nie wyrobię się z większą produkcją sama. Szukałam sposobu, żeby usprawnić pracę i znalazłam rozwiązanie - ploter tnąco-szkicujący Silhouette Curio w swojej podstawowej wersji. 


PLOTER SILHOUTTE CURIO:

Opis projektu

Dzięki temu ploterowi karty i zaproszenia będą jeszcze bardziej niepowtarzalne (posiada opcję tłoczenia folii - czego do tej pory nie mogłam zrobić sama), realizacja projektów (robię je również wg. pomysłu zamawiającego) będzie szybsza, a to nie wszystko...

Uważam, że materiały do tworzenia scrapbookingu są drogie i mając możliwość zrobienia większej ilości kwiatów, naklejek i faktur dla siebie, część z nich poślę w świat w dostępnej dla wszystkich cenie.

Obecnie rozwijam swój profil na instagramie [TUTAJ] i wciąż realizuję małe zamówienia lokalnie. Wszystkie zdjęcia, załączone do tej kampanii są mojego autorstwa i pokazują, jak rzeczywiście piękne są karty :) Buteleczki na listy miłosne są również mojego autorstwa.


Cel projektu

Celem, dla którego założyłam tę kampanię jest kupno domowego plotera tnąco-szkicującego. Projektowanie, wycinanie, wtłaczanie folii, tłoczenie kart i zaproszeń - to coś, czego potrzebuję najbardziej i na ten cel przeznaczę 100% wpłat w razie powodzenia kampanii. Uwzględniając prowizje, wygląda to tak:
Kwota zbiórki - 1850 zł
Koszt plotera - 1299 zł (wysyłka darmowa)
Prowizja operatora - 46,25 zł
Prowizja serwisu - 175,75 zł
Wysyłka nagród - 329 zł 

 

Jeżeli moja zbiórka przewyższy 100% zamierzonego celu, wpłaty przeznaczę na materiały do tworzenia kart oraz reklamę w social mediach.

Nagrody

Nagrody, które są do zdobycia, to:

10 zł i więcej - podziękowania mailowe
30 zł i więcej - podziękowania mailowe + zestaw 5 zawieszek do prezentów hand-made.
60 zł i więcej - podziękowania mailowe + mała karta okolicznościowa (13 x 17 cm) hand-made. Decydujesz, czy będzie zawierać kilka słów ode mnie czy ma dotrzeć do Ciebie pusta.
90 zł i więcej - podziękowania mailowe + duża karta okolicznościowa (15 x 21 cm) hand-made. Decydujesz, czy będzie zawierać kilka słów ode mnie czy ma dotrzeć do Ciebie pusta.
120 zł i więcej - podziękowania mailowe + duża karta okolicznościowa (15 x 21 cm) hand-made + zestaw 5 zawieszek do prezentów.
150 zł i więcej - podziękowania mailowe + zestaw personalizowanych naklejek (wzór ustalimy razem) zaprojektowanych na ploterze + rabat 50% na 50 zaproszeń lub wizytówek hand-made.
300 zł i więcej - podziękowania mailowe + zestaw personalizowanych naklejek (wzór ustalimy razem) zaprojektowanych na ploterze + rabat 100% na 50 zaproszeń lub wizytówek hand-made.

Na każdego wspierającego czekają również dodatkowe rabaty na wszystkie produkty, wykonane przeze mnie za pomocą plotera (zawieszki, zaproszenia, karty, naklejki, pudełka ozdobne, wizytówki, papierowe kwiaty, ozdobne kartoniki etc.) 

Każdą z nagród, która nie wymaga pracy plotera, wysyłam w 24h od chwili wpłynięcia wsparcia.

O autorze / Zespół

Dopiero rozpoczynam swoją przygodę, dlatego jestem jednoosobowym Zespołem :)
Rozwój "Bez przesady" oraz nowe projekty można oglądać na instagramie [KLIK]

Ryzyko

Dziękuję za zaufanie, które otrzymuję wraz z każdym wsparciem tej kampanii. Jeśli jednak nie uda mi się zebrać 100% kwoty na wyznaczony cel, zamienię nagrody które mam wykonać za pomocą plotera na piękny, ozdobny produkt, który zrobię całkowicie hand-made. Nie chcę, żeby ktokolwiek został bez prezentu za swoją cegiełkę.

Ocena

Brak ocen

Komentarze

  • Nagrody (7)

Podziękowania mailowe

10 zł lub więcej
0 wspierających
Podziękowania, które trafią na Twoją skrzynkę mailową.
Przewidywana dostawa: marzec 2020

Podziękowania i zawieszki

30 zł lub więcej
0 wspierających
Podziękowania mailowe + zestaw 5 zawieszek do prezentów hand-made.
Przewidywana dostawa: marzec 2020

Podziękowania i karta.

60 zł lub więcej
0 wspierających
Podziękowania mailowe + mała karta okolicznościowa (13 x 17 cm) hand-made. Decydujesz, czy będzie zawierać kilka słów ode mnie czy ma dotrzeć do Ciebie pusta.
Przewidywana dostawa: marzec 2020

Podziękowania i karta.

90 zł lub więcej
0 wspierających
Podziękowania mailowe + duża karta okolicznościowa (15 x 21 cm) hand-made. Decydujesz, czy będzie zawierać kilka słów ode mnie czy ma dotrzeć do Ciebie pusta.
Przewidywana dostawa: marzec 2020

Podziękowania, karta i zawieszki.

120 zł lub więcej
0 wspierających
Podziękowania mailowe + duża karta okolicznościowa (15 x 21 cm) hand-made + zestaw 5 zawieszek do prezentów.
Przewidywana dostawa: marzec 2020

Podziękowania, naklejki, rabat 50%.

150 zł lub więcej
0 wspierających
Podziękowania mailowe + zestaw personalizowanych naklejek (wzór ustalimy razem) zaprojektowanych na ploterze + rabat 50% na 50 zaproszeń lub wizytówek hand-made.
Przewidywana dostawa: kwiecień 2020

Podziękowania, naklejki, rabat 100%.

300 zł lub więcej
0 wspierających
Podziękowania mailowe + zestaw personalizowanych naklejek (wzór ustalimy razem) zaprojektowanych na ploterze + rabat 100% na 50 zaproszeń lub wizytówek hand-made.
Przewidywana dostawa: kwiecień 2020

Projekt w sieci

Czego szukasz?

  • Wszystkie
  • Udane
  • Trwające
Pytania? Pisz śmiało!