4 lata temu

Wspieram.to 2.0 - co nowego - część II

To już ponad dwa lata jak jesteście z nami. Najwyższy czas, aby wejść w kolejny etap naszego rozwoju. Właśnie dlatego powstało nowe wspieram.to 2.0

Jest to kompletnie nowy system, w którym zebraliśmy wszystkie Wasze uwagi i sugestie. Opakowaliśmy go w nowoczesną przyjazną i co ważne sugestywną formę, która daje nam wręcz nieograniczone możliwości rozwoju. A Wam wygodne korzystanie przy wspieraniu czy zakładaniu kampanii.

Wszystko zostałe “uszyte” na miarę przez naszą agencje kreatywną WEareLEGION i oparte o nasz autorski Crowd CMS

Poniżej druga część przewodnika po nowych funkcjach naszego dziecka.

Projekty na Wspieram.to zyskały nowy, modułowy sznyt. Teraz nie tylko opisy są znacznie bardziej przejrzyste, ale ich opracowanie dla autorów jest znacznie łatwiejsze.

W końcu pełna integracja projektów z kanałami social media! Teraz nie tylko z łatwością udostępnisz interesujące pomysły na swoim ulubionym kanale społecznościowym ale i korzystając z wbudowanego modułu kanałów SM autora projektu, będziesz mógł poznać go lepiej,

Scrollowanie projektu bez końca? To nie serwis ze śmiesznymi obrazkami! Teraz, dzięki wbudowanemu, automatycznie generowanemu systemowi nawigacji każdego projektu, zawsze będziesz wiedzieć ile czytania jeszcze cię czeka, będziesz mógł również swobodnie przenieść się jednym kliknięciem z jednego do drugiego działu opisu.

Tak duża kreatywność, tak genialne media i tak ciekawe opisy zasługiwały na zdecydowanie więcej miejsca i miejsce to od nas otrzymały. Szersza kolumna ułatwia czytanie i jeszcze lepiej eksponuje Wasze zdjęcia, filmy i grafiki. Miłego czytania i oglądania!

Dodatkowo, na pewno zainteresują Was nowe, efektowne i przydatne funcje dodatkowe. Nasz osobisty ulubieniec - opcja obserwowania wybranych projektów. Bądź zawsze na bieżąco z pomysłami, które Cię ujęły,

Najefektywniej prowadzone kampanie, które osiągnęły już co najmniej 30% i sięgają aktywnie po więcej, znajdziesz oznaczone serduszkiem polecenia. Znacznie częsciej rotują na stronie głównej gdyż zasługują na szczególną uwagę.

I na końcu dzisiejszego wpisu - SuperKoniec Super kampanii. Brawurowo przeprowadzone kampanie wspieram.to zostały opatrzone opcją postcrowdfundingu. Teraz możesz na stronach takich projektów zakupić ich finalne produkty, dowiedzieć się jak utrzymać kontakt z ich autorami i być na bieżąco ze wszystkimi ciekawymi aktualizacjami.

Powrót

Czego szukasz?

  • Wszystkie
  • Udane
  • Trwające
Pytania? Pisz śmiało!