4 lata temu

Piękne zakończenia [KONKURS!]

image

Jeśli czytacie uważnie naszego bloga i jesteście czujnymi obserwatorami zmian w naszym serwisie, na pewno zapoznaliście się już z większością wprowadzonych przez nas w tym roku zmian na lepsze. Jedną z nich jest nowy wygląd zakończonych sukcesem kampanii, umożliwiający postcrowdfunding. Cóż to takiego? Możliwość nabycia produktu finalnego kampanii crowdfundingowej, sfinansowanej dzięki wsparciu tłumu książki, płyty, zakupu czy po prostu przycisk przejścia na np bloga relacjonującego wyprawę.

image

Wiemy, że nawet po zakończeniu wspieranych przez Was czy przez Waszych znajomych projektów, często zaglądacie na ich strony w poszukiwaniu aktualizacji, zostawiając komentarze czy… żałując że nie możecie już wesprzeć a chcielibyście również mieć swój egzemplarz. 

image

Dzięki nowej funkcjonalności teraz macie łatwą możliwość przejscia ze strony kampanii bezpośrednio na strony, na których możecie zamówić piękne efekty pięknie zakończonych kampanii. Takie “Piękne zakończenie” otrzymało od nas już 20 projektów!

image

Jeśli ogladaliście uważnie naszego ostatniego vloga “Wspieram.to poleca” na pewno wiecie, że mamy dla Was fajny konkurs! Dla pierwszej osoby, która prześle nam listę wszystkich 20 projektów z pięknym zakończeniem mamy do wyboru piękne efekty projektów na Wspieram.to:

- Podręcznik do crowdfundingu od WE the CROWD “Crowdfunding - Zrealizuj swój pomysł ze wsparciem cyfrowego tłumu”

- Płytę Kolorofonii “Podziemny kanał, co prowadzi na wolność”

- Płytę zepołu Chorzy “Nieznośna lekkość hitów”

image

Odpowiedzi zostawiajcie w komentarzach na blogu, wysyłajcie mailowo lub w komentarzu pod ostatnim vlogiem:

Powrót

Czego szukasz?

  • Wszystkie
  • Udane
  • Trwające
Pytania? Pisz śmiało!