4 lata temu

10 stron dzięki którym stworzysz piękny projekt

image

PIERWSZE WRAŻENIE JEST WAŻNE

Doskonale wiecie, jak bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. Profesjonalnie przygotowane kampanie cieszą się zdecydowanie większym powodzeniem. Wśród wysyłanych przez nasz zespół uwag odnośnie Waszych projektów, najczęściej pojawiają się prośby o uatrakcyjnienie opisu i dodanych mediów. Ciekawy filmik, grafiki, infografiki i zdjęcia są ważnym dodatkiem do wyczerpującego opisu. Często dzielicie się z nami wątpliwościami iż przygotowanie graficzne projektu wiąze się z dużymi kosztami a stworzenie filmiku - z umiejętnościami Spielberga. Nic bardziej mylnego. Przedstawimy Wam na dowód tego 10 stron (z których sami często korzystamy!), które są wspaniałym żródłem materiałów i ułatwiają życie każdemu autorowi kampanii crowdfundingowych.


PIĘKNE GRAFIKI

Gorąco polecamy Wam bardzo intuicyjną w obsłudze i dostępną również w formie aplikacji np. na ipada stronę 

CANVA.COM

Z jej pomocą możecie przygotować grafiki, infografiki i kolaże, których nie powstydziłby się nawet zawodowy grafik. Z gotowych elementów, ilustracji i szablonów skomponujecie również pasujące do oprawy graficznej projektu materiały, które będą ułatwiać Wam promocję projektu. Zobaczcie nasze przykłady:

image
image
image
image


PIĘKNE ZDJĘCIA

Piękne zdjęcia za darmo? Prócz stron z wysokiej jakości fotografiami w no cóż, równie wysokiej cenie, są całe szczęście strony, z których możecie czerpać bez żadnych opłat pełnymi garściami!

GRATISOGRAPHY.COM

image

UNSPLASH.COM

image

PIXABAY.COM

image

SPLITSHIRE.COM

image


PIĘKNE VIDEO

Najważniejszy na filmiku będziesz Ty, Twoja opowieść o projekcie, Twoja osobista zachęta do wsparcia. Więcej na temat samego nagrywania napisaliśmy jakiś czas temu [Przeczytaj “Filmik projektowy, który kręci” - KLIK]. Tym razem chcemy Was zachęcić do skorzystania ze stron, oferujących ciekawe darmowe pliki wideo, które mogą uatrakcyjnić Waszą produkcję. Ujęcia z imprezy, z górskiej wycieczki, nocne miasto okiem drona? Ależ prosimy Was bardzo!

VIDEEZY.COM

image

VIDEOS.PEXELS.COM

image


PIĘKNA MUZYKA

Fajny podkład muzyczny do prezentacji czy filmiku z prawami autorskimi? Wiemy, wiemy, sami najchętniej pod wszystkie nasze produkcje podłożylibyśmy epicką muzykę Jamesa Hornera albo wyciskającą łzy z oczu najnowszą piosenkę Adele. Youtube by nam mógł jednak z takową filmik zablokować a facebook nawet nie pozwoliłby opublikować. Z pomocą przychodzą strony na których mnogość dźwięków i melodii przyprawia o zawrót głowy a w dodatku można używać ich za darmo i do woli.

FREESTOCKMUSIC.COM

LOOPERMAN.COM

FREEMUSICARCHIVE.ORG

Pamiętajcie również że niektóre piosenki i melodie za darmo udostępnia na określonych zasadach serwis youtube, podkłady dźwiękowe są również dostępne w niektórych programach do montażu (w tym np. w darmowym iMovie)

Mamy nadzieję że nasz wpis okaże się dla Was pomocny i tworzenie kolejnej (lub debiutanckiej) kampanii na Wspieram.to będzie teraz już tylko dobrą zabawą :)

Powrót

Czego szukasz?

  • Wszystkie
  • Udane
  • Trwające
Pytania? Pisz śmiało!