4 lata temu

W tych projektach wszystko gra!

Projekty muzyczne w sam raz na karnawał!

Okres zimowy dla naszego działu muzycznego, w tym sezonie jest bardzo gorący!  Wysyp projektów to nie lada gratka dla fanów każdego rodzaju muzyki, ale nie tylko. Oprócz kampanii dotyczących stricte wydania albumów, mamy też jeden projekt dotyczący „odpicowania” portalu muzycznego MusicNOW! Jest kilka kampanii, które skończą się jeszcze przed świętami, więc jest okazja na zaopatrzenie się w upominki dla najbliższych. Zapoznajcie się ze wszystkimi projektami i dajcie szansę na ich pozytywne zakończenie!


TURBOFOLK - trzecie dziecko BUBLICZKÓW!

Dopiero kibicowaliśmy im podczas finału programu “Must be the music - Tylko Muzyka”! TURBOFOLK to trzecia płyta zespołu BUBLICZKI, a podobno właśnie trzecie dziecko jest najdoskonalsze.

Płyta z muzyką do “Alicji w Krainie Czarów”

Wesprzyj i przenieś się w muzyczny i magiczny świat Alicji w Krainie Czarów, przygotowany przez szczecińską Operę na Zamku! Płyta z muzyką i plakat ze spektaklu, który podbił serca widzów, już od 50 zł

musicNOW! 2.0 - więcej literek o piosenkach

“Jest cała masa muzyki wartej posłuchania. Lubimy piosenki, i możemy się nimi podzielić – ta niespecjalnie błyskotliwa myśl najpełniej oddaje sens funkcjonowania serwisu musicNOW!” - skromni autorzy o swoim świetnym serwisie, który teraz potrzebuje naszego wsparcia. wspierajNOW!

Nowa płyta Cruentus - Every Tomorrow

Doskonałe ciężkie granie, o którym Damian Ukeje napisał: “Jeżeli lubicie dobrą muzykę, jeżeli lubicie fajne, ciekawe dźwięki, coś nieoczywistego, coś co po prostu rozwala mózg, Cruentus to odpowiedź na Wasze potrzeby! Wspierajcie!”

Rzuć Kalorie! Bomba Kaloryczna wydaje płytę!

Duży skład z dużym potencjałem. Mieszanka wszystkich możliwych gatunków muzycznych. Reggae, Jazz, Pop, Rock, Blues a nawet… Disco. To wszystko można usłyszeć na ich koncertach a dzięki Waszemu wsparciu możliwe również że i na debiutanckiej płycie!

Milito - Gwiazda rubieży

Debiutancka płyta, na której znajdziecie ślady inspiracji muzyką etniczną, klasyczną i sakralną, głównie europejską i azjatycką, a także nowszymi zjawiskami muzycznymi, takimi jak drone i ambient. Teksty, choć nie są stylizacjami, przywodzą na myśl przedmłuzumańską poezję arabską, twórczość suficką, baśnie skandynawskie i poezję współczesną.

Cztery Koła dla Cztery Kilo!!

Projekt zakłada zgromadzenie środków na dokończenie prac nad ścieżką dźwiękową, oraz na realizację obrazu do teledysku promującego albumu. Co możecie zrobić dla chłopaków? Zacytujemy samych zainteresowanych: “Wystarczy niewiele, a można zrobić wiele i nie stać sie reklamą skarpetek, majtek z golfem i innych wynalazków i nie być boysbandem obwieszonym ciuchami jakiegoś Janusza stylu, twierdząc, że to nadal rock&roll.”

Powrót

Czego szukasz?

  • Wszystkie
  • Udane
  • Trwające
Pytania? Pisz śmiało!