Zespół Pomagamy.im

Działamy wspólnie już od 2011 roku, tworząc Wspieram.to - najprężniej rozwijającą się w Polsce platformę wspierania osób kreatywnych. Mając na koncie już wiele osiągnięć i - teraz już - kilkanaście zgromadzonych na innowacyjne projekty milionów złotych, pragniemy podobną energię i serce włożyć w Pomagamy.im, działające na rzecz dobroczynności. Dokładamy wszelkich starań by nasz serwis był bezpieczną i przyjemną przystanią dla większych i mniejszych inicjatyw mających na celu poprawę sytuacji życiowej, zdrowia, ochronę słabszych, zwierząt czy środowiska. Poznaj lepiej nasz zespół

Dominika Oliwia Zabrocka
dominika@wspieram.to
tel. 790 297 345

Poniedziałek - Piątek
10:00 - 17:00

Jeśli fundraising to tylko na Pomagamy.im!

Witaj na prężnie rozwijającej się polskiej platformie przeznaczonej dla zbiórek funduszy na cele charytatywne. Przeczytaj dlaczego warto zakładać i wspierać zbiórki publiczne na dobroczynne cele za pomocą fundraisingu właśnie na Pomagamy.im.

Pomagamy.im należy do Grupy Crowdfunding Polska, zrzeszającej topowe polskie platformy oferujące narzędzia do crowdundingu, fundraisingu, finansowania subskrybcyjnego i sportowego a także platformę kompleksowo edukującą w zakresie crowdfundingu oraz prężnie działającą Agencję kreatywną wyspecjalizowaną w kreacjach opartych o współpracę marek z tłumem 2.0. W ciągu trzech lat działalności na polskim rynku pomogliśmy zgromadzić na kreatywne pomysły miliony złotych, zdobyliśmy zaufanie tysięcy użytkowników raz największych fundacji w Polsce.

Nasz zespół łączy nie tylko doświadczenie ale i pasja, dzięki której do każdej zbiórki i użytkownika podchodzimy indywidualnie. Nasi użytkownicy mogą liczyć nie tylko na intuicyjne i proste pomaganie za pomocą wpłacenia środków na dobroczynność i zakładanie zbiórek ale również na bezpieczny system internetowych płatności, pełen suport i doradztwo zespołu na każdym etapie wspierania, zakładania i prowadzenia kampanii. Oferujemy wygodne narzędzia budujące społeczność - wewnętrzny komunikator dla użytkowników, możliwość integracji profilu z facebookiem, obserwowania zbiórek i znajomych.

Ty również możesz pomagać i zmieniać świat wokół siebie na lepsze. Pomagając stajesz się prawdziwym bohaterem. Pomagasz spełniać marzenia, realizować ważne społeczne kampanie, wracać do zdrowia, troszczyć się o zwierzęta i środowisko. Dziękujemy że pomagasz nam czynić dobro. Pomagaj i podaj dalej, by pomagali inni. Stań się częścią społeczności Pomagamy.im

Czego szukasz?

  • Wszystkie
  • Udane
  • Trwające
Pytania? Pisz śmiało!