Newsweek.pl Ilość artykułów na temat Wspieram.to: 3

ZROBIĆ COŚ RAZEM

Chcą sfinansować swoje marzenia, rozkręcić biznes albo zrobić coś szlachetnego. Ogłaszają zbiórkę w internecie i zaczyna się huśtawka nastrojów. Bo w crowdfundingu nie chodzi tylko o pieniądze.

Jeżeli są wpłaty: euforia, radość. Jeśli nic: smutek, depresja – śmieje się Przemysław Kupidura. Jest doktorem habilitowanym w Zakładzie Fotogrametrii Teledetekcji i Systemów Informacji Przestrzennej na Politechnice Warszawskiej, ale jego hobby to komponowanie i śpiewanie piosenek. Na portalu crowdfundingowym Wspieram.to zbiera właśnie pieniądze na nakręcenie teledysku do swojej piosenki. 

Zobacz na Newsweek.pl
3 lata temu | 2017-02-15

Hejt i hejterzy. Dlaczego na świecie jest tylu ludzi, którzy lubią komuś przywalić?

- Czy kiedy idziesz ulicą, ktoś krzyczy za tobą „Ty dupku ukradłeś mi pieniądze!”? Czy jeśli jesteś kelnerką, to od razu mogą cię klepać po tyłku? Nie. A w internecie myślą, że mogą wszystko – mówi Michał Wawrzyniak, inicjator akcji „Hejtbusters” i autor powstającej właśnie książki „Hejtoholik” . 

Zobacz na Newsweek.pl
4 lata temu | 2015-07-06

WOŚP 2014. Już teraz można pomagać

W niedzielę 12 stycznia odbędzie się 22. finał WOŚP. Już od kilku tygodni można włączyć się do finałowej zbiórki, biorąc udział w internetowych aukcjach, zasilając wirtualne skarbonki czy włączając się w budowę e-serca.

Zobacz artykuł na Newsweek.pl

6 lat temu | 2014-01-04

Czego szukasz?

  • Wszystkie
  • Udane
  • Trwające
Pytania? Pisz śmiało!