4 lata temu

Wspieram.to 2.0 - co nowego - część III

To już ponad dwa lata jak jesteście z nami. Najwyższy czas, aby wejść w kolejny etap naszego rozwoju. Właśnie dlatego powstało nowe wspieram.to 2.0

Jest to kompletnie nowy system, w którym zebraliśmy wszystkie Wasze uwagi i sugestie. Opakowaliśmy go w nowoczesną przyjazną i co ważne sugestywną formę, która daje nam wręcz nieograniczone możliwości rozwoju. A Wam wygodne korzystanie przy wspieraniu czy zakładaniu kampanii.

Wszystko zostałe “uszyte” na miarę przez naszą agencje kreatywną WEareLEGION i oparte o nasz autorski Crowd CMS

Poniżej, krótki TOUR po nowych funkcjach naszego dziecka.

Ważną zmianą jest proces zgłaszania przez Was kampanii, po 2 latach doświadczenia w koordynacji i przygotowywaniu kampanii postanowiliśmy podzielić go na dwa etapy. Dlaczego? Między innymi, dlatego iż pomaga autorom w określeniu wszystkich niezbędnych elementów które będą potrzebne do osiągnięcia sukcesu, daje czas na przemyślenia. Mając pierwszy raz styczność z zakładaniem kampanii, nie tracicie go na błędne skonstruowaną kampanie.

Pierwszy etap, czyli pierwsze informacje na temat autora, pomysłu na kampanie, społeczności, pomocy której możesz oczekiwać, stopnia przygotowania kampanii.

Drugi etap, czyli finalny kreator kampanii zyskał ważną funkcje podziału na stałe 6 działów: Wstęp, Opis projektu, Cel projektu, Nagrody, O autorze oraz Ryzyko. Dzięki czemu łatwiej możecie wyeksponować niezbędne elementy kampanii.

Dodaliśmy też szybki pasek nawigacji pomiędzy działami z paskiem postępu dla oglądających.

Nowe logo, proste, nowoczesne, bez zbędnego godła (w końcu nazwa mówi wszystko), z szytym na zamówienie fontem i odświeżonymi kolorami.

Na ten moment to wszystko z funkcji, które chcieliśmy zaprezentować. Całe nowe wspieram.to 2.0 to nasz autorski CrowdCMS, dostosowany i stworzony pod potrzeby platform crowdfundingowych wszelkiej maści oparty na kilkuletnim doświadczeniu naszego zespołu.

CrowdCMS stworzyła nasza niezależna agencja kreatywna WEareLEGION, która system wykorzystuje także w innych równie ciekawych wdrożeniach.

Powrót

Czego szukasz?

  • Wszystkie
  • Udane
  • Trwające
Pytania? Pisz śmiało!